Me kë e ndan shtratin Kastro Zizo?! (Video)

By

Kastro Zizo ishte protagonist i radhës në intervistën më të shkurtër të Prive atë prej ’60 sekonda’. Me sportivitet Kastro i është përgjigjur shumë pyetjeve provocative.

Personat më të dashur për të janë fëmijët e tij e ndërsa kafen e mëngjesit e pi me ‘ca tipa të punës’.

Në politikë me shaka Kastro u shpreh se do donte të ishte kryeministër i Kosovës e President i Shqipërisë e ndërsa vajzat më të bukura për të janë nga Kosova.

Kastro Zizo u pyet edhe me kë e ndan shtratin dhe për eksperiencën më të keqe seksuale. Përgjigjet e plota mund ti kuptoni në videon e publikuar në kanalin e emisionit Prive në YouTube.

Artikuj të ngjashëm