Me kë e ka këtë herë Floriana Garo?!

By

Moderatorja Floriana Garo braktisi çdo gjë në Shqipëri për të nisur një kapitull të ri në jetën e saj pas fejesës me kosovarin Enis Daci.

U tha se pikërisht dashuria ka qenë arsyeja e vetme e ndërprerjes së punës në televizion por një postim i fundit i saj ka rikthyer çështjen sërish në vëmendje.

Nëse tërhiqen paralele me zhvendosjen e saj drejt Zvicrës, ky postim bën të ditur se mbase ka pasur edhe arsye të tjera.

‘Kur një lule nuk lulëzon, duhet ta rregullosh ambientin në të cilin rritet dhe jo lulen’ – deklarohet në postimin e bërë nga Floriana.

Me kë mund ta ketë pasur kur flet mbi një ambient që duhet ndryshuar dhe jo ‘lulen’ që duhet fajësuar?! Këtë mund të na thotë vetëm bukuroshja… /Prive.al/

#foodforthought

A post shared by Floriana Garo (@florianagaro) on

Artikuj të ngjashëm