ME KË DO SJELL BASHKËPUNIM DAFINA ZEQIRI?

By

‘Shumë qejf’ është projekti i fundit i këngëtares Dafina Zeqiri. Pasi e publikoi atë u nis drejt Amerikës por tani që po rriten temperaturat dhe fillojnë prurjet e reja ajo do kthehet në Kosovë.

Fillimisht do të mbaj koncert në diasporë e më pas do nis punët në studio.

Projekti i ri saj do të jetë bashkëpunim, me të rekrutuarin e fundit në ekipin e saj.

Duffy’e do sjell një projekt të përbashkët me Dj Flow./Prive.al

Artikuj të ngjashëm