‘Më fole’, kënga e re e Young Zerkës?!

By

‘Let me thru’ dhe ‘Whine 4 me’ janë dy këngët e reja të Young Zerkës, të cilat u publikuan në ditët e fundit të 2019-tës si pjesë e EP-së artistit me Niza.

Kjo është kënga e tretë në kuadër të këtij projekti që publikohet, por mesa duket Zerka ka menduar të publikoj edhe një produksion të ri.

Kështu të paktën janë indikacionet që mund ti marrim nga postimi i tij në Instagram, ku ka shkruar vetëm ‘Më fole’.

View this post on Instagram

Më fole ! 🍀😎 #winter2020 #flowers

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Detajet mbi të nuk janë dhënë më shumë, por dihet që Zerka ka shumë projekte gati e ndërsa këtë vit do të filloj punë edhe për albumin e tij të parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm