Me Drake në sfond, Greta Koçi ka për të dhënë një lajm (VIDEO)

By

Një projekt të ri priteni nga Greta Koçi.

Këngëtarja me sa duket ka gati këngën e re të cilën e ka paralajmëruar përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale.

Bashkë me videon, artistja i ka pyetur fansat nëse ishin gati për këngën e re, por pa zbuluar detaje të tjera.

Projekti i ri pason “Përsëri” dhe “Ku Gabum” – këngë këto me të cilat Greta arriti sukses goxha të madh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm