Me çka po lun 2po2?!

By

2po2 përmes rrjetit social instagram është duke paralajmëruar projektin e tij më të ri.

Ky produkt muzikor mban firmën e Authentic Entertainment dhe Threedots.

Ajo që të bën përshtypje është titulli i saj që është mjaft eksplicit: “K*** Lujna”.

Kjo këngë do të ketë edhe videoklip dhe shumë shpejt do të publikohet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm