Me cilen artiste po vjen në bashkëpunim Stresi?

By

Nuk është hera e parë që Stresi dhe Morena Taraku kanë bashkuar forcat për projekte muzikore.

Së fundmi, Stresi, përmes një sesioni pytjesh përgjigjjesh të realizuar në Instagram, ka zbuluar bashkëpunimin e radhës që është pothuajse në prag të finalizimit.

I pyetur nga një ndjekës: “Ke bashkëpunim me Morenen,” artisti nuk ka hezituar të zbulojë pak më shumë.

“Le ta festojmë sepse e kemi pothuajse gati,” ishte përgjigjja e rep artistit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm