Me cilat nga vajzat e emisionit ka raporte të mira Ganja?

By

Konkurrentja e ‘I’ts my love’, Ganja iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Sa meshkuj ka refuzuar, çfarë konsideron tërheqëse tek vetja, kush nga programi i pëlqen më shumë dhe cila është dhurata më e mirë që ka marrë?

Ndër të tjerash ajo tregon se është më cilat nga vajzat e emisionit ka raporte të mira.

Përgjigjet e këtyre dhe më shumë i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm