Me bredhin e Eminës nuk ka: E rregulloi të tërin e vetme (FOTO)

By

Shpirti i festave të fundvitit, ka hyrë edhe në dhomën e Emina Çunmulajt.

Modelja e famshme shqiptare, ndonëse e zënë me punë dhe ndodhet në një udhëtim, nuk e ka lënë pa e stolisur pemën e Krishtlindjeve.

Çunmulaj që para pak ditësh dha lajmin se është shtatzënë dhe po pret fëmijën e dytë me bashkëshortin Sam Nazarian, ka zgjedhur ne pemë të bardhë për ta rregulluar këtë vit.

Ajo ka blerë plot stoli, përfshirë një Babadimër shumë simpatik të cilin e ka vendosur poshtë pemës.

Të gjitha këto i ka regjistruar në një video të cilën e ka publikuar në Instagram, duke shfaqur ambientet e bukura ku ajo po qëndron. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm