Mc Kresha lë sërish Kosovën!

By

Artisti shumë i dashur, Mc Kresha u zhvendos në Kanada pasi erdhi në jetë vajza e tij.

Atje qëndroi për shumë muaj, deri në rikthimin e tij së fundmi për disa projekte në Kosovë.

Prive ka kuptuar që ai sërish ka udhëtuar drejt Kanadasë dhe materiali i mëposhtëm sjell të gjitha detajet.

Ndiqni të plotë videon. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm