Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngë të re (VIDEO)

By

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar një këngë të re.

Dyshja e famshme, sollën pak më parë projektin me titull “Semafori” me titra.

Kënga u realizua nga K-Master ndërkaq tekstin e kanë shkruar të dy reperët.

Theksojmë se dyshja nga PINT, kanë qenë shumë të angazhuar gjatë muajve të nxehtë të verës me koncerte por edhe me projekte të cilat u mirëpriten nga publiku shqiptar.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm