Mbulohet Shkëndije Mujaj

By

Shkëndije Mujaj është mbuluar.

Këngëtarja e ka marrë seriozisht Islamin dhe këtë e ka dëshmuar nëpërmjet Instagramit

Kushdo që e ndjekë atë në rrjete sociale, sheh fotografi të saj e mbuluar dhe pa thonjë të gjatë.

Poashtu, ajo në çdo postim ka vendosur thënie islame./Prive.al

Artikuj të ngjashëm