“Mbret i Tradhtisë”, publikohet projekti më i ri nga Vesa Smolica

By

Këngëtarja Vesa Smolica është treguar goxha aktive kohëve të fundit. Përpos punës si moderatore në radio e mbrëmjeve live, artistja ka punuar intenzivisisht edhe për prurje të reja.

Ditën e sotme ajo publikoi projektin e saj të ri të titulluar “Mbret i tradhëtisë”, me tekst dhe melodi të vet këngëtares.

Ky produksion është krijuar nga producenti i PINT, K-Master teksa për pamjen në klip janë përkujdesur Kaci për flokë e Egzon Kazakiqi për veshje./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm