Mbajti të fshehur shtatzëninë, më në fund Marigona Dragusha prezanton të birin

By

Ishte Prive e para që zbuloi muaj më parë se  modelja e famshme shqiptare Marigona Dragusha, u bë nënë.

Marigona Dragusha që po ashtu përfaqësoi Kosovën në Miss Universe dhe doli e 2-ta, duke u bërë vajza më e suksesshme shqiptare në një konkurs bukurie, ka sjellë në jetë një djalë megjithatë e ka mbajtur tejet të fshehur nga publiku këtë pjesë të jetës.

Por në një udhëtim që ajo ka pasur në SHBA, janë miqtë e saj, fotografi Fadil Berisha dhe mikja e saj, modelja Xhesika Berberi ata që kanë zbuluar imazhet e saj dhe të të birit, Drenit.

Marigona e bukur si gjithmonë ka prezantuar djalin e saj i cili nuk është më i madh se 1 vjec, ndërsa dukej shumë elegante dhe fit në imazhet që u plasuan në rrjete sociale nga miqtë e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm