Mbajeni buzëqeshjen: Besi uron Xhensilën me fjalët më të bukura romantike

By

Që me mëngjes e ka nisur ditën duke e uruar gruan e tij për ditëlindje.

Bes Kallaku në këtë ditë të veçantë s’kishte se si të mos i zgjidhte fjalët më të bukura për t’ia thënë Xhensilës, e cila po pret edhe fëmijën e parë të çiftit.

Aktori ka postuar një foto të të dyve dhe në urimin e tim përkëdhel me fjalë të ëmbla Xhensilën teksa në fund shkruan se është familja që pret me ardhjen në jetë të vajzës.

“Urime ditëlindjen e bukura, e mira, ditët e mia, familja që pres. Të dua”, ka shkruar Besi në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm