Mbahuni: Momenti i Erës po vjen (FOTO)

By

Si e lindur dhe e rritur në Prishtinë, ajo doli të jetë këngëtarja më e suksesshme, pasi arriti të dëgjohet edhe në botë.

Era Istrefi, pati “boom-in” e saj ndërkombëtar me këngën “Bon Bon”, e më pas erdhi me “Redrum” dhe me “No I love Yous”, një këngë e sjellë në bashkëpunim me reperin French Montana.

Istrefi la Prishtinën e Shtetet e Bashkuara për të punuar në Londër, e të premten që lamë pas, solli vetëm në audio këngën e saj të re, “Origami”.

E pas këtyre projekteve, Era Istrefi është e sigurt që koha e saj po vjen.

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram, një fotografi interesante me një mbishkrim premtues.

“P’e nij që ai momenti po vjen”, ka shkruar Era!

View this post on Instagram

P’e nij që ai momenti po vjen

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm