Mateus rikthehet në një duet me Eli Farën

By

Pas më shumë se një viti, Mateus Frroku do të kthehet me një projekt të ri.

Prive.al ka marrë vesh se kënga është në bashkëpunim me këngëtaren e madhe Eli Fara.

Projekti titullohet “Copa copa” dhe është punuar nga Kledi Bahiti, bashkëpunëtori i kahmotshëm i Mateus.

View this post on Instagram

A post shared by Mateus Frroku (@mateus_frroku)

Produksioni është realizuar nga “Gred Music Records” teksa për tekstin e këngës është kujdesur Muma.

Sigurisht, projekti do të vizuelizohet dhe për këtë, Max Production ka qenë përzgjedhja e këngëtarëve.

Sipas planeve, kënga del të Enjten apo të Premten e ardhshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm