Martohet motra e Leonora Jakupit: Prive ju sjell pamje nga ceremonia

By

Dita e sotme është e shënuar për familjen e këngëtares Leonora Jakupi.

Motra e Leonorës, Blerta kurorëzon dashurinë me Kushtrimin, pak muaj pas fejesës, e  cila u kuptua përmes rrjeteve sociale të Leonorës.

Ceremonia që po zhvillohet sot është tejet private por sidoqoftë Prive.al ka arritur të sigurojë një shkrepje  nga hyrja me banerin e madh të fotografisë së çiftit dhe datës së shënuar, 15 Shtator, 2018.

Të trashëgohen dhe urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm