Martohet aktorja e famshme

By

Jennifer Lawrence është e martuar!

Fituesja 28-vjeçare e Oskarit e ka lidhur kurorë me 34-vjeçarin Cooke Maroney, konfirmon People.

Image result for jennifer lawrence gets married

Të dy shkëmbyen premtimet e tyre para të dashurve, duke përfshirë një mori miqsh të famshëm si Adele, Kris Jenner, Ashley Olsen, Nicole Richie, Cameron Diaz dhe Joel Madden për të përmendur disa.

Dasma romantike në Rhode Island e çiftit vjen gati tetë muaj pasi Lawrence konfirmoi angazhimin e saj me Maroney, i cili punon si drejtor në Gladstone 64, një nga Galeritë e Gladstone.

Image result for jennifer lawrence gets married

Në fillim të shkurtit, Lawrence ndezi spekulimet e fejesës kur ajo u vu re në gishtin e unazës duke mbajtur një unazë diamanti.

Burimi: People.com

Artikuj të ngjashëm