Martesa e çiftit të njohur po merr fund zyrtarisht

By

Modelja e njohur Shanina Shaik ka paraqitur divorc nga bashkëshorti i saj, DJ Ruckus, pas një viti martesë, raporton TMZ, transmeton Prive.al.

Modelja e Victoria’s Secret, paraqiti dokumentët të martën.

Ata njoftuan ndarjen në qershor duke deklaruar: “Ata kanë shumë respekt për njëri-tjetrin dhe dashuri poashtu. Ata po kërkojnë respekt gjatë kësaj kohe”.

Çifti u martua në Bahamas në prillin e kaluar. Çifti nuk ka fëmijë.

Image result for shanina shaik and husband

 

Artikuj të ngjashëm