“Marinela” – projekti më i ri nga West Side Family dhe Eranda Libohova (VIDEO)

By

“Marinela” quhet bashkëpunimi më i ri mes grupit Ëest Side Family dhe Eranda Libohovës.

Muzikën për këtë këngë të shoqëruar me videoklip, e ka bërë Alban Kondi dhe Elgit Doda, tekstin Albani dhe videon Chill Pro.

Më poshtë mund ta shikoni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm