Marina Vjollca e paska takuar reperin e famshëm amerikan por nuk e zbuloi deri sot (FOTO)

By

Prezantuesja Marina Vjollca, paska takuar njërin prej reperëve më të famshëm në Amerikë.

Ajo postoi një fotografi në instastory, për të dokumentuar takimin me njërin nga ish-at e Kylie Jenner.

Bëhet fjalë për Tyga.

Marina e publikoi fotografinë tash edhe pse takimi ka ndodhur shumë më parë, gjatë disa udhëtimeve që pati me bashkëshortin e saj Ghetto Geasy.

Prezantuesja e etiketoi reperin dhe tregoi se imazhi është realizuar kohë më parë.

Megjithatë, ajo paska pasur fatin ta shohë nga afër atë./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm