Marina sërish …

By

Një veshje e ngjajshme ?! Diçka që po e hasim shpesh mes fytyrave publike në trojet shqiptare.

Disa prej tyre po kopjojnë njëri-tjetrin e të tjerë, target po gjejnë inspirim përtej trevave tona. Në grupin e dytë, shpeshherë po hyn edhe prezantuesja Marina Vjollca.

Ajo është shfaqur sonte me anë të fotove në rrjete sociale me një fustan i cili për shumëkë është dukur i parë.

Prerja, dhe ngjyrat e fustanit janë pothuajse identike me fustanin LV me të cilin modelja e njohur Miranda Kerr u shfaq në Met Gala pak ditë më parë, interval kohor i mjaftueshëm për t’i bërë kopjen.

Se cili version rri më mirë, origjinali apo kopja e këtij krijimi të LV, vlerësojeni vetë. /PRIVE.AL

image-1ed475cf4538c14942e90193f08cbd8e9e0b471d99f26222dfe0db129862bd72-V

Screenshot_2016-05-10-21-30-29

 

Artikuj të ngjashëm