Marina, në përqafimin e Getit (FOTO)

By

Çifti i estradës Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tash e një kohë fatmirësisht nuk nuk po fshihen.

Fotot e postuara në rrjete sociale nuk janë të rralla mirëpo ajo që është ‘distributorja’ kryesore e fotove vazhdon të mbetet motra e Marinës, Luana.

Ajo ka postuar foto të çiftit përkrah njëri – tjetrit në darkat e përbashkëta që tashmë pothuajse janë bërë të përnatshme. /Prive.al

1458595462401

Artikuj të ngjashëm