Marina ju uron javë të mbarë vetëm në sytjena (FOTO)

By

Prezantuesja Marina Vjollca, gjithë ndjekësve të saj në rrjetin social, me theks të veçantë atyre të gjinisë së kundërt i ka uruar javë të mbarë në mënyrën më të mirë të mundshme.

E sapo zgjuar nga gjumi përmes një fotografie nga shtrati ku shfaqet plotësisht natyrale dhe vetëm në sytjena ajo ka shkruar: ‘Mirëmëngjesi. Javë të mbarë yje’

Kjo është ndër të paktat foto ku bukuroshja shfaqet pak më ndryshe prej kondiktave të tradicionales. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm