Marina është gati: Nis numërimi prapa për ‘C’est la vie’

By

Marina Vjollca është gati për hapin e madh!

Pas mbi një dekade në Top Channel, gjithcka është duke u finalizuar për programin autentik ‘C’est la vie’ në televizionin Klan.

Ndonëse detajet janë tentuar të mbahen përgjithësisht sekrete, tashmë dihet se Big Mama dhe Skerdi Faria janë dy prej personave të përfshirë në mbrëmjen e parë të spektaklit.

E pak nga kjo pjesë për të parën herë, Marina ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Në fotografinë e postuar, ajo shfaqet e ulur në karriget e publikut përgjatë provave.

Jo zyrtarisht, thuhej se puntata e parë do nis të dielën me fillim nga ora 20:00 dhe këtë e ka konfirmuar tashmë edhe vetë Marina. /Prive.al/

C'EST LA VIE!!! Te dielen, ora 20:05 ne Tv Klan #dukeUbereGati ???

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm