Marihuanë dhe det, kështu po e kalon kohën Enca (FOTO)

By

Enca ka vendosur që këto ditë t’i kalojë në bregdet.

Përveç kësaj, këngëtarja u paraqit në një fotografi në Instastory me marihuanë të cilën mund ta shihni më poshtë.

Ajo nuk e bëri të ditur kush po e shoqëron.

Ndryshe, këto kohë karantine, Enca ka qenë shumë aktive me postime në rrjetet sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm