‘Maria’ – kënga e re e Irkenc Hykës (VIDEO)

By

Irkenc Hyka ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet ‘Maria’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Muzikën dhe tekstin e punoi vet artisti dhe ju mund ta dëgjoni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm