Manjola Nallbani rikthehet me videoklip të ri (VIDEO)

By

Njëra prej këngëtareve shumë të pëlqyera për publikun shqiptar, po rikthehet në skenë me një këngë e videoklip të ri.

Manjola Nallbani, ka finalizuar projektin i cili pritet të publikohet së shpejti.

Ajo ka publikuar një video me sekuenca të shkurtra në llogarinë e saj në Instagram duke zbuluar se kënga e re e shoqëruar me klip, do të jetë gati shumë shpejt për të gjithë fansat e muzikës së saj.

Në video, Manjola po duket shumë atraktive dhe seksi./Prive.al

View this post on Instagram

🎤🎸Coming soon😍

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

Artikuj të ngjashëm