Mall për Alma Bektashin? Këngëtarja del nga privatësia e plotë

By

Këngëtarja e njohur Alma Bektashi tash e një kohë të gjatë është distancuar tërësisht nga paraqitjet publike.

Por, gjërat kanë nisur të ndryshojnë së fundmi.

Alma ka qenë së fundmi pjesë e emisionit të Jonida Maliqit dhe ka hapur një Instagram.

Teksa deri vonë nuk kishte gjurmë të saj në rrjete sociale, Bektashi tashmë ka llogarinë e saj në Instagram ku mund ta ndiqni! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm