Majlinda në top formë, nis pushimet e verës (FOTO)

By

Pushimet verore kanë nisur edhe për Majlinda Zekën, bukuroshen nga Prishtina.

Ish e dashura e këngëtarit Majk, ia ka mësyrë bregdetit bashkë me djalin, Roanin dhe shoqet e saj të ngushta.

Normalisht, nga ky udhëtim nuk kanë munguar fotografitë e nxehta ku bukuroshja ekspozon linjat mahnitëse trupore.

Me epitetin e nënës prej vetëm një viti, Majlinda ka arritur të rikthehet në top formë duke bërë që të gjithë të kthejnë sytë drejt saj si një mama beqare që është. /Prive.al

?

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Artikuj të ngjashëm