Majlinda dhe Roan nisin pushimet

By

Bukuroshja Majlinda Zeka ka nisur pushimet e para me djalin Roanin.

Ndonëse vetë nuk e ka cekur lokacionin por është mjaftuar me dy postime besohet se ajo është në jug të Shqipërisë, saktësisht ku për koicidencë, Majki ka koncerte së fundmi.

Bukuroshja nga Prishtina, krahas një fotoje mahnitëse me djalin, ka lënë përshtypje edhe me linjat perfekte trupore, fare pak muaj pas lindjes.

Ta shijojnë këtë pushim të merituar! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm