Majki publikon ”Dashni”

By

Sapo është publikuar projekti i ri i Majkit i titulluar ‘Dashni’.

Kënga ka tekst të shkruar nga vetë Majki ndërsa instrumentali është realizuar nga Liberian Selimi kurse miksimi është bërë nga Dj Jo Jo.

Videoklipi është realizuar nga produksioni Entermedia dhe pason suksesin e hitit ”S’jena mo” që edhe pse u lançua gati në fund të sezonit veror, tani ka kaluar shifrën e 20 milionë shikimeve në Youtube. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm