Majki hedh hapin e rëndësishëm në lidhje

By

Mbrëmë në NIN me Alaudin Hamitin e zyrtarizoi lidhjen kur edhe publikisht pranoi se nuk është më beqar, kurse tani, një prej emrave më të suksesshëm të estradës, Majki, ka hedhur hapin e rradhës.

Ai ka postuar foton e parë me të dashurën e tij, bukuroshen nga Prishtina, Majlinda Zeka në rrjete sociale, si indikacion i qartë se punët mes dyshes janë për seriozisht dhe jo në kontekstin e flirtit.

Duke dashur që fotoja të flasë, këngëtari nuk ka lënë ndonjë përshkrim përjashto tre pika.

Kujtojmë se Klan Kosova ishte e para që zbuloi lidhjen pak muaj më parë teksa çifti bashkë në Dhërmi gjatë Gushtit shënuan edhe pushimin e parë së bashku. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm