Majk shumë i dashuruar, nuk pushon së ekspozuari të dashurën

By

Ndonëse një lidhje ende e pakonfirmuar dhe e pa pranuar publikisht, ai vazhdon ta prezantojë sa herë që i jepet rasti.

Reperi i njohur kosovar Majk, ndonëse ende nuk e ka pranuar të jetë në lidhje me Melita Nushin, të dashurinë e ka ekspozuar shpesh në rrjete sociale, duke lënë hapësira që imazhet e tyre të interpretohen ngase ai asnjëherë tërësisht s’e ka shfaqur identitetin e saj.

LAJMI VAZHDON: 

Më në fund, Majk konfirmon lidhjen! (FOTO)

Majk ka publikuar në Instastory një fotografi të një vajze me flokët e duhur në bishtaleca, ndërsa më pas edhe një video ku shfaqet i shtrirë në prehrin e po të njëjtës vajzë, për të cilën po supozojmë se është Melita.

Përvec imazheve që lidhen se vajza në fjalë është Melita, Majk muaj më parë i ka bërë asaj edhe një dedikim dashurie në një klub natë në Tiranë ku ai po performonte, ku u shpreh duke i thënë: “Faleminderit që ekziston”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm