Majk publikon fotografinë më të ëmbël të djalit të tij

By

Tashmë të gjithë e dini që këngëtari Majk është baba.

Ai ka një djalë që quhet Roan i cili është njëvjeçar.

Artisti postoi një fotografi të tij në instastory të cilën e përshkroi ‘vikingu im’.

Majk kalon shpesh kohë me të dhe sa herë që takohet me djalin, ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme.

Kujtojmë që këngëtari ishte në lidhje me Majlinda Zekën – nëna e Roanit, me të cilën u nda akoma pa ardhur në jetë djali.

Vetëm një ditë më parë, Majk publikoi bashkëpunimin e tij me Yll Limanin me titull ‘Krejt ti fala’ – projekt ky që është shumë afër për t’i arritur 1 milion klikime brenda 24 orëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm