Majk pranë një vajze misterioze! (FOTO)

By

Nuk është fare e zakonshme të shohim një vajzë në rrjetet sociale të reperit Kastriot Rexha.

Ai është tejet diskret me jetën personale, dhe e vetmja vajzë që prezantoi në rrjetet sociale ishte ish e dashura e tij Majlinda Zeka, me të cilën tani ka edhe një djalë.

Majk që u bë baba i vogëlushit me emrin Roan gjatë muajit maj, ka publikuar në profilin e tij në Snapchat një fotografi, në të cilën shihet një vajzë.

Imazhi i saj shkakton huti.

Në shikim të parë ajo i ngjanë Majlindës, ngase ka flokë të zeza e të gjata. Por sic duket kjo është bërë qëllimisht nga reperi, në mënyrë që të spekulohet për një pajtim të mundshëm në mes të ciftit.

Gjithsesi, identiteti i vajzës mbetet mister, ngase nëpërmse kësaj fotografie, ajo është vështirë e identifikueshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm