Majk ka fjalë të mëdha për Ghetto Geasyn: Zoti të bekoftë…

By

Majk sot feston ditëlindjen e tij të 28-të.

Në mesin e shumë urimeve që i erdhën nga fansat dhe miqtë e tij, më i veçanti ishte i Ghetto Geasyt.

Lideri i Babastars postoi një video në instastory për ta uruar Majkin.

Ky i fundit e mori videon dhe e ripostoi në Instagram duke shkruar fjalë të mëdha për të.

“faleminderit Mmv @ghettogeasy per urimin , edhe faleminderit per gjithqka deri ktu , God bless u❤️God bless me , God bless us all”.

Më poshtë mund ta shikoni videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm