Majk: Jam reperi më i shpejtë në estradë (VIDEO)

By

Me “Tarantino”, ai iu kthyer zhanrit të tij fillestar. Majk u kthye sërish me dashurinë e tij të parë, me repin.

Ai thotë se është ‘hip-hop’ që e ka sjellë deri në këtë pikë të suksesit dhe kjo është arsyeja pse e ka lansuar një këngë rep me tekst eksplicit.

Majk në këtë këngë ka një mënyrë super të shpejtë  të të interpretuarit dhe e thotë me krenari se është reperi më i shpejtë në estradë.

Ndërsa, pet tekstin e këngës, thotë se nuk i ka bërë askujt ‘diss’ dhe se nëse do i bënte, do fliste me emra. /Prive.al

Ndiqeni intervistën e plotë për Prive!

 

Artikuj të ngjashëm