Majk e zbulon talentin e tij të fshehtë (VIDEO)

By

Përveç muzikës, Majk ka edhe një talent tjetër.

Në 50 pyetjet e Prive, të shtunën që sapo kaloi , këngëtari zbuloi shumë gjëra rreth vetes për të cilat nuk ka folur më parë.

Cili është talenti tjetër i tij, cila këngë e tij i pëlqen më së shumti, dhe shumë të tjera, i kuptoni vetëm duke klikuar mbi videon e mposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm