Majk dhe Majlinda prapë bashkë!

By

Kohëve të fundit, marrëdhënia mes reperit Majk dhe bukuroshes Majlinda Zekës u riaktualizua me pretendimet se dyshja janë bërë bashkë sërish.

Mirëpo, burime për Prive demantuan thashethemet se ka një ribashkim mes dyshes, 3 vjet pasi u ndanë.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ju sjell të gjitha detajet.

Por këtë vikend, Majk dhe Majlinda janë sërish bashkë në Brezovicë e bashkë me ta është edhe djali i ish-çiftit.

Në fakt, nuk dihet a është një rastësi apo dyshja janë bërë bashkë për të kaluar kohë me vogëlushin e tyre.

Në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, ndanë fotografi nga i njëjti peizazh, detaj ky që u kap nga fansat. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm