Majk bëhet emocional, ja çfarë thotë për veten!

By

Shpesh herë ka folur për rrugën e tij të vështirë drejt suksesit.

Reperi kosovar Kastriot Rexha, e ka thënë shumë herë se ndjehet krenar me suksesin që ka arritur në muzikë, përmes postimeve në Instagram, ku deklarohej se jo gjithmonë e kishte pasur përkrahjen që i nevojitej.

Postimi i tij i fundit, është mjaft emocional dhe i dedikohet rrugës së tij drejt famës, dhe në mes rreshtash mund të kuptohet se ai ka pasur pengesa gjatë udhëtimit të tij drejt majave të suksesit, në të cilat edhe ndodhet sot.

“Nuk ka pasur rëndësi se çfarë pengese më ka dalë në rrugë, suksesi ka qenë gjithmonë e vetmja zgjidhje”, ka shkruar Majk. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm