‘Mafia shqip’ projekti i ri nga Lyrical Son dhe MC Kresha

By

Dy reperët e njohur të skenës Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. “Mafia shqip” mban titullin kënga e re e dyshes e sjellë në bashkëpunim.

Kënga është produkt i K-Master, teksa për muzikën dhe tekstin janë kujdesur vet Lyrical Son dhe MC Kresha.

“Mafia shqip” vjen në kanalin YouTube edhe me një klip mjaft interesant, i cili i përshtatet tematikës së këngës. Ana vizuale e projektit i është besuar Alban Selimajt.

Artikuj të ngjashëm