Madonna feston ditëlindjen me familjen, të dashurin 23 vjeçar dhe një pjatë plot marihuanë

By

Mbretëresha e muzikës Pop, Madonna mbushi 62 vite dhe e festoi këtë ditëlindje në Jamacia.

Këngëtarja i la pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram kur postoi një foto me një pjatë të madhe plotë me marijuanë.

Maddona mbante në buzë një joint të madh përderisa po buzëqeshte në mënyre shumë sugjestive.

Me një pamje shumë të freskët, Madonna kishte veshur një fustan me lule, qe i rrinte shumë mirë.

Ajo e dëshmoi që festat e saj të ditëlindjes po bëhen gjithnjë e më të çmendura me kalimin e moshës.

“Mirësevini në Jamaica” thuhej në shënimin nga fotoja e ditëlindjes. Përpos fotos në fjalë, Madonna kishte postuar edhe foto të tjera me miqtë e ftuar, mes të cilëve ishte i dashuri i saj 23 vjeç edhe vajza e saj që i përngjan shumë, Lourdes, dhe një foto me ‘meze’ që përputhen me ritualin e saj.

Artikuj të ngjashëm