Lyrical Son publikon ‘Hey hey hey’

By

Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar, Lyrical Son ka publikuar këngën e tij të re ‘Hey hey hey’.

Teksti dhe muzika janë bërë nga vetë reperi kurse Big Bang nga Red Box është kujdesur për miksimin dhe detajet tjera.

Në minutat e parë nga publikimi, kënga po pëlqehet shumë.

Artikuj të ngjashëm