Lyrical son i jep puthjen më pasionante gruas së tij (FOTO)

By

Dashurinë për gruan e tij e ka të madhe. Reperi kosovar Lyrical Son po ashtu e tregon publikisht me krenari, se ka një familje që gëzon harmoni e lumturi, ndërsa Gresën e mbanë në qendër të vëmendjes gjithmonë.

Dhe një moment mjaft i bukur e intim i çiftit, është shfaqur në profilin e Instagramit të reperit, ku ai shihet duke i dhënë një puthje pasionante gruas.

Ata të dy janë martuar në gusht të vitit 2014-të dhe edhe pak ditë, do festojnë 3 vjetorin e martesës, e cila është bekuar edhe me ardhjen në jetë të Evës, vogëlushes që ka mbushur familjen Arifi me dashuri.

A post shared by Twitter: @LyricalSon (@lyricalson) on

Artikuj të ngjashëm