Lyrical Son dhe Mc Kresha kanë një surprizë për fansat sot

By

Nëse ju ka munguar një këngë e re prej Lyrical Son dhe Mc Kresha, sot është dita juaj.

Artistët sot publikojnë një projekt të ri – që erdhi krejtësisht si një surprizë.

Kënga titullohet “Ajo po don” dhe publikohet sot në orën 17:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm