Lyrical Son bashkohet me familjen (FOTO)

By

Lyrical Son është bashkuar me familjen e tij.

Reperi dha lajmin përmes postimeve në instastory, ku shihet duke u përqafuar me vajzën dhe gruan e tij Gresën.

Nëse nuk e dini, Gresa, bashkëshortja e tij, jeton prej kohësh në Amerikë dhe së fundmi ka shkuar atje për të lindur fëmijën tjetër.

Ky ishte shkaku që Festimi dhe Gresa e fëmijët, të shiheshin më rrallë.

Megjithatë, bashkimi ndodhi dhe tani familja do të gëzojë disa ditë bashkë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm