Lumi e Dhurata sjellin pas 20 vitesh versionin e përpunuar të ‘Simpatia’

By

Lumi B dhe Dhurata Dora sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri të përbashkët.

‘Simpatia’ mban emrin ky projekt i cili në fakt është një version i përpunuar i hitit të para dy dekadave me të njejtin titull nga Edona Llalloshi dhe Memli Krasniqi.

Kënga, produkt muzikor i RedBox Entertainment është rifreskuar në ritëm dhe zhanër duke u përshtatur me trendet e 2017-tës me një rezultat i cili duket se do pëlqehet me të madhe.

Ndiqni të plotë më poshtë /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm