Lumi dhe Ledri përmallohen për njëri-tjetrin (VIDEO)

By

Ledri Vula ka disa javë që ka udhëtuar drejt Gjermanisë pasi e dashura e tij Sara Hoxha, ka vendosur të sjellë në jetë vajzën atje.

Për Ledrin, malli e mori Lumi !-në.

Reperi ndau me ndjekësit foto nga Facetime me Ledrin, duke shkruar ‘vllau prej jashtit’. Ndërkaq Ledri ia ktheu ‘qa don me tpru kur tkhehna’.

Kujtojmë që të dy reperët kanë një raport shumë të mirë mes vete dhe disa bashkëpunime të suksesshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm